Strona g堯wna Galeria Archiwum O szkole Kontakt

Szkolne Ko這 Wolontariatu Anio趾i Staszka

Mi這 nam og這si, 瞠 od tego roku w naszej szkole ruszamy z Wolontariatem. Opiekunem przedsi瞝zi璚ia jest pani Magda Siwak- Kruzel, liderem wr鏚 uczni闚- Gabriela Sikorska.

Ju do tej pory uda這 si nam zorganizowa pomoc kole瞠雟k w odrabianiu lekcji, zintegrowa z dzie熤i z Orodka Szkolno - Wychowawczego w υsicach, zorganizowa "Akcj Znicz" w ramach, kt鏎ej wolontariusze zbierali znicze, sprz靖ali opuszczone groby. Nawi頊alimy blisk wsp馧prac mi璠zy innymi z Caritas Diecezji Siedleckiej. Wzi瘭imy udzia w pierwszej zbi鏎ce 篡wnoci.

28.10.2017 roku Wolontariusze SKW Anio趾i Staszka pod opiek pa: Izy Kali雟kiej, Bogusi Kruzel, Magdy Siwak-Kruzel, Agaty Stachowicz, Eli Wierzbickiej, Agnieszki Wojtczuk, Eli Zienkiewicz zbierali 篡wno w ramach Akcji Caritas dla najbardziej potrzebuj鉍ych rodzin z naszego regionu.

Dzi瘯ujemy wszystkim za aktywny udzia, powi璚ony czas, hojne serca i emanuj鉍 dobro. Uda這 si nam zebra 330 kg 篡wnoci w ci鉚u dw鏂h godzin!! (Fotorelacja poni瞠j.)

Ju nied逝go ruszamy z G鏎 Grosza i w章czamy si do akcji "Ca豉 Polska Czyta Dzieciom".

.

zdj璚ia...