Strona g堯wna Galeria Archiwum O szkole Kontakt

Warsztaty - "Link do przysz這ci. M這dzi. Internet. Kariera"

Dnia 12 lutego 2015r. uczniowie klasy II LO i II TR wzi瘭i udzia w warsztatach w ramach projektu realizowanego przez Fundacj Rozwoju Spo貫cze雟twa Informacyjnego ,,Link do przysz這ci. M這dzi. Internet. Kariera, kt鏎e odby造 si w Bibliotece Pedagogicznej w υsicach.

Celem projektu jest wspieranie m這dych ludzi z ma造ch miejscowoci w planowaniu ich przysz這ci zawodowej, uwzgl璠niaj鉍 rozw鎩 spo貫cze雟twa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy.

Uczniowie bior鉍y udzia w spotkaniu mieli mo磧iwo porozmawiania z Panem Wojtkiem m這dym, inspiruj鉍ym profesjonalist, pozna jego drog do sukcesu oraz dowiedzie si jak rol w jego pracy odgrywaj nowe technologie. Poznali tak瞠 zawody, na kt鏎e b璠zie zapotrzebowanie w przysz這ci oraz wzi瘭i udzia w quizie, kt鏎y umo磧iwi im zorientowanie si w aktualnej sytuacji i trendach na rynku pracy. Spotkaniu towarzyszy豉 mi豉 atmosfera.

O wra瞠niach ze spotkania przeczytajcie sami:

1. Zainspirowa造 mnie s這wa: ,,R鏏 w 篡ciu to co chcesz, a nie to co Ci ludzie ka蕨 Weronika

2. Najbardziej zainspirowa豉 mnie opowie Pana Wojtka, kt鏎y w tak m這dym wieku osi鉚n像 sw鎩 cel i stale d嘀y do realizacji marze. Ola

3. Inspiruj鉍a by豉 wypowied Pana Wojtka o tym, 瞠 w 篡ciu warto robi to, co si lubi i d嘀y do celu pomimo trudnoci i przeszk鏚. Natalia

4. Najbardziej podoba豉 mi si historia pana Wojtka, kt鏎y opowiada o sobie, swoich marzeniach i sukcesie jaki osi鉚n像. Ciekawy by r闚nie spos鏏 prowadzenia zaj耩 (quizy, zabawy). Grzegorz

zdj璚ia...

Dla rodzic闚