Wycieczka do Warszawy

10 marca 2017 roku uczniowie klas I i II pod opieką Daniela Lipińskiego i Dariusza Stasiuka udali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem naszej wycieczki było Muzeum Powstania Warszawskiego. Dowiedzieliśmy się tam zarówno o przyczynach jak i skutkach wybuchu Powstania. Największe wrażenie wzbudziło na nas przejście przez ciemny tunel oraz oglądanie filmu przedstawiającego zniszczoną Warszawę w replice samolotu bojowego używanego w tamtym okresie. Następnie odwiedziliśmy galerię handlową, gdzie każdy w porze obiadowej mógł się posilić czy też odwiedzić różne sklepy. Na koniec pojechaliśmy na kręgle do jednej z największych kręgielni w Warszawie. Wycieczka bardzo nam się podobała i wracaliśmy zadowoleni..