Międzynarodowe Targi Turystyczne –WORLD TRAVEL SHOW 2016

W dniach 14-16.10.2016r w CENTRUM TARGOWYM PTAK WARSAW EXPO w NADARZYNIE k/Warszawy odbyły się największe w Polsce Międzynarodowe Targi Turystyczne –WORLD TRAVEL SHOW 2016.Znaszej szkoły wybrało się 45 uczniów i 3 nauczycieli.

Zorganizowana została strefa edukacyjna ,przygotowana przez m.in .takie marki jak National Geographic ,wydawnictwo Kontynenty, Olympus ,Stowarzyszenie Czysty Świat.

Podczas pobytu mieliśmy okazję zobaczy zespół z Seszeli ,pokaz kulinarny-Meksyk, uczestniczyliśmy także w koncercie muzyki fortepianowej .Na targi  zaproszonych było wielu gości. Nam udało się spotka m.in .Karola Strasburgera, Roberta Makłowicza i Marka Kamińskiego.

Zadowoleni i uśmiechnięci z plecakami pełnymi broszur i ulotek wieczorową porą wróciliśmy do domu.