NAUCZYCIELE NASZEJ SZKOŁY NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH TURYSTYCZNYCH TT WARSAW.

W dniach 26-28 listopada 2015 roku nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w odbywających się w Warszawie 23 Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw.  Targi co roku przyciągają tłumy odwiedzających. Wyjątkowość tego wydarzenia polega na tym, że w jednym miejscu i czasie polskie i zagraniczne podmioty branży turystycznej mogą spotkać się na płaszczyźnie biznesowej, nawiązując między sobą cenne kontakty handlowe.

Nauczyciele uczestniczyli w wielu interesujących spotkaniach i konferencjach podczas odbywających się targów. Szczególnie ciepło wspominają osobiste spotkanie z Szefem Kuchni pochodzącym z Grecji Teo Vafidisem. Ten znakomity kucharz gościł w naszych domach za pośrednictwem programu ,,Kawa czy herbata”. Jest też gospodarzem programów podróżniczo-kulinarnych; „ Nie na Żarty ” i „ Teo-ria smaku”.

Podczas rozmowy z Teo Vafidisem dało się odczuć ogromną energię ,pasję do gotowania oraz miłość do kultury greckiej. Spotkanie zaowocowało osobistymi pamiątkami, autografami, wspólnymi zdjęciami jak również zapowiedzią możliwej współpracy naszych uczniów z klas żywieniowych z tym znakomitym Szefem i Ekspertem Kulinarnym.

Zredagowała Alicja Wawryniuk i Ewa Raszuk