Spotkanie autorskie z Tomaszem Sobanią.

26 października 2017r. uczniowie klasy I th uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Tomaszem Sobanią – młodym, utalentowanym autorem książek fantasy. Spotkanie miało miejsce w Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur. Gospodarzem była Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach.

Tomasz Sobania już po raz drugi gościł w Łosicach. Pierwsze spotkanie odbyło się rok temu, w związku z ukazaniem się jego debiutanckiej książki pt. ,,Speculo”. Na tegorocznym spotkaniu zaprezentował swoją kolejną powieść pt. ,,Nowy świt”. Humorystycznie i żywiołowo opowiadał również o swoim życiu, licznych zainteresowaniach, pasjach i pisarstwie. Pozytywną energią zaraził wielu uczniów, dodał im wiary w siebie i  zmotywował do realizacji własnych marzeń. Udowodnił, że ciężka i wytrwała praca daje wewnętrzną satysfakcję, poczucie radości i niesamowite możliwości rozwoju.

Spotkanie zakończyło się wspólnymi zdjęciami oraz wpisywaniem autografów do książek.