Dnia 2 kwietnia 2014 r. w naszej szkole obchodzony był dzień przedsiębiorczości. W ramach obchodów uczniowie klasy IV TOUG wykonali plakaty, których celem było kształtowanie i promowanie postaw przedsiębiorczości. Odbył się też konkurs, w którym 40 uczniów klas pierwszych pisało test. Spośród wszystkich uczestników 15 osób z najlepszymi wynikami zakwalifikowało się do drugiego etapu, celem którego było zaprezentowanie zawodów przyszłości. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością prezentując swoje zawody. Według młodzieży zawodami przyszłości są m.in. YouTuber, marketingowiec, kiper, menager, strażak, farmaceuta, mechanik i grabarz, który wywołał najpierw śmiech publiczności a później zadumę i refleksję. Po zmaganiach uczestników jury wyłoniło zwycięzców, którymi zostali:

1. Artur Bobryk - klasa I TŻiUG

2. Agata Karczmarz - klasa I TE