Agrotech Kielce 2017 - Targi Techniki Rolniczej

17 marca 2017 roku uczniowie klas I i II technikum rolniczego pod opieką p.Andrzeja Kalińskiego odwiedziła największe halowe targi branżowe w Polsce. Z roku na rok targi cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ogromna liczba wystawców zarówno krajowych i zagranicznych pozwoliła zapoznać się nam z nowymi technologiami zarówno maszyn jak i środków do produkcji rolnej. Na każdym stoisku można było zobaczyć coś interesującego. Najbardziej zaciekawiły nas jednak stoiska Case IH, Kuhna, John Deere, Pichona, Valtry czy też Kuboty. Mieliśmy okazję podziwiać najmocniejszy seryjnie produkowany ciagnik Case IH Quadtrac 620 w limitowanej wersji. Naszą uwagę zwróciły też nowoczesne pługi dłutowe wystawiane przez kilkadziesiąt polskich firm. Zmęczeni zwiedzaniem wróciliśmy do domu z nową wiedzą.

Na koniec pragniemy podziękować firmie Biardzki - producentowi opryskiwaczy polowych ze Zbuczyna za bilety wstępu na wystawę
.