„ Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

W niedzielę 11 lutego w Sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury odbył się koncert charytatywny dla Kacpra Demianiuka, ucznia naszej szkoły.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym uczniom, wolontariuszom, rodzicom, nauczycielom, Dyrekcji RCKU Nr 3 w Łosicach a także wykonawcom, którzy wystąpili na koncercie: młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Olszance, Akademii Art Factory, Szkole Tańca Przedszkolaków Aplauz, Duetowi Cajan, Zespołowi Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej, Wioli Latus, Zespołowi Freestyle, Diadem, Veegas, InVox. Chcielibyśmy również bardzo podziękować Sławkowi Wasilukowi, Waldemarowi Jakubiakowi, ks. Tomaszowi Oponowiczowi, Łosickiemu Domu Kultury za pomoc w organizacji i koordynacji wydarzenia.

Odwiedziło nas ponad 900 osób, udało się nam zebrać 22 tysięcy złotych. Dzięki Wam ten wieczór był wyjątkowy.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, osobom które wsparły licytacje, wrzucili przysłowiową złotówkę do puszki, wszystkim obecnym.

Cały czas mogą Państwo włączyć się w pomoc dla Kacpra na portalu zrzutka.pl

Dziękujemy za wsparcie i życzliwe serca.

.