To co najlepsze, czyli hotele z bliska - cz.3

14 Grudnia 2017 roku klasa 3TH pod opieką Pana Dariusza Stasiuka miała możliwość odwiedzenia najlepszych hoteli w Białymstoku.

Jako pierwszy na liście był hotel ROYAL. Posiadający 4 gwiazdki wyróżniał się nowoczesnością , bogatym wnętrzem oraz dysponował warzelnią i pijalnią piwa.

Kolejny obiekt na szlaku naszej wędrówki to kameralny hotel BRANICKI, który swoim charakterem nawiązywał do atmosfery przedwojennego Białegostoku, a o której to historii i o samym hotelu opowiadała przesympatyczna Pani Ania. Przemiła obsługa, domowa atmosfera a także wysokiej klasy wyposażenie jednostek mieszkalnych sprawia że goście czują się tu bardzo dobrze.

Trzecim hotelem na naszej liście był ESPERANTO. Czterokondygnacyjny obiekt posiadający 3 gwiazdki jest odwiedzany przez sportowców, muzyków oraz aktorów. Mogliśmy zobaczyć pokoje, sale konferencyjne jak również apartamenty.

Hotel GOŁĘBIEWSKI to ostatni, a zarazem największy z hoteli, po którym to oprowadzała nas Pani Basia. Ten najstarszy bo przeszło 22 letni hotel w Białymstoku dysponuje wieloma pokojami o różnym standardzie, salami konferencyjnymi, obiektami rekreacyjnymi z parkiem wodnym Tropicana, jak również przestronnymi restauracjami.

Mimo upływu lat w dalszym ciągu cieszy się popularnością wśród gości przybywających do stolicy Podlasia.

Ola Patkowska; Adam Jaszczuk