Strona główna Galeria Archiwum O szkole Kontakt

Poczta

Rekrutacja

Projekty edukacyjne

Biblioteka

To co najlepsze, czyli hotele z bliska cz. 2

 

   To znowu My. Tym razem klasa I TH.

   Rozpoczynamy wyjazdy dydaktyczne do najlepszych hoteli cztero i pięciogwiazdkowych w Polsce. Celem naszych wyjazdów jest zapoznanie się z ich działalnością i funkcjonowaniem.

   Na początek Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim.

   Zwiedzanie rozpoczęliśmy od „serca hotelu” czyli recepcji. To tutaj załatwiane są najważniejsze sprawy związane z pobytem gościa.

   Ale recepcja to nie wszystko. Pani Kasia oprowadzając nas po bardzo pięknym hotelu, gdzie pozostałości starych murów mieszają się z nowoczesnością, pokazała nam również pokoje TWIN, DBL, czy APT, w tym apartament biskupi. Ukradkiem mogliśmy zajrzeć również do kuchni, gdzie przygotowywane są wykwintne dania dla gości hotelu. Z kuchni kilka kroków do przepięknej i wytwornej restauracji.

   Gościliśmy także w sali konferencyjnej mogącej pomieścić ok. 1000 osób. To w niej odbywają się różnego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, czy też mogą odbywać się wielkie bale.

   Na koniec obejrzeliśmy salony historyczne znajdujące się we wschodnim skrzydle pałacu, a także strefę relaksu i odnowy biologicznej doktor Ireny Eris.

   Te nasze wyjazdy dydaktyczne są doskonałą okazją połączenia zdobytej wiedzy z praktyką.

   Przed nami jeszcze inne hotele w Warszawie, Białowieży czy Białymstoku.

 

Zuzanna Bąk, Krystian Teodorczuk

zdjęcia...

Dla rodziców

Dla uczniów

Plan lekcji

Linki

Profilaktyka zdrow.

 

 

 

Copyright © 2007-2014 Zespół Szkół Nr 3 RCKU w Łosicach