Strona główna Galeria Archiwum O szkole Kontakt

Poczta

Rekrutacja

Projekty edukacyjne

Biblioteka

To co najlepsze, czyli hotele z bliska - cz.1

 

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, ale również rozpoczęliśmy nasze wyjazdy dydaktyczne do najlepszych hoteli w Polsce. Wyjazdy które są doskonałą okazją aby zobaczyć tego typu obiekty „od środka”, zapoznać się z ich działalnością i funkcjonowaniem.

   Była Warszawa, a teraz kierunek Białystok. Spakowaliśmy więc dobry humor i ruszyliśmy wczesnym czwartkowym rankiem 12 października do stolicy Podlasia, aby zwiedzić trzy czterogwiazdkowe hotele: Gołębiewski, Royal, a także Branicki.

   Pod czujnym okiem pracowników hoteli mieliśmy okazję zapoznać się nie tylko z historią, ale również, a może przede wszystkim zwiedzić pokoje, apartamenty hotelowe, sale konferencyjne, restauracje, czy też w przypadku hotelu Branicki klubów: Cygarowego „Havana”  i 1871, które ze względu na swoją niepowtarzalną atmosferę są doskonałym miejscem do spotkań biznesowych i towarzyskich.

   W hotelu Royal mieliśmy możliwość zwiedzenia Browaru Stary Rynek, który jest warzelnią i pijalnią piwa tegoż to obiektu.

   Wyjazdy tego typy są doskonałym uzupełnieniem procesu dydaktycznego, doskonałą okazją poszerzenia naszych zainteresowań w dziedzinie hotelarskiej.

 

Uczniowie klasy II TH

 

zdjęcia...

Dla rodziców

Dla uczniów

Plan lekcji

Linki

Profilaktyka zdrow.

 

 

 

Copyright © 2007-2014 Zespół Szkół Nr 3 RCKU w Łosicach