GOŚĆ Z KAMERUNU W NASZEJ SZKOLE

W tym tygodniu uczniowie klas: III TR i IV TR uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez gościa z Kamerunu. Pierwszą część zajęć stanowił wykład w językach: angielskim i rosyjskim, podczas którego uczniowie oglądali prezentację multimedialną, mogli dowiedzieć się ciekawych rzeczy o ojczyźnie naszego gościa, obyczajach tam panujących,  tradycjach . Kolejna część to rozmowy uczniów z Rodrigue, podczas których wymieniali oni swoje spostrzeżenia na temat Afryki, rozmawiali również na luźniejsze tematy . Spotkanie było doskonałą okazją do obcowania z inną kulturą, pogłębienia swoich wiadomości, a przede wszystkim do doskonalenia umiejętności komunikowania się w językach obcych . Bardzo dziękujemy panu Piotrowi Stachowiczowi za zorganizowanie spotkania.