Lekcja otwarta – zajęcia gastronomiczne

W środę 25 marca 2015r. odbyła się lekcja otwarta dla gimnazjalistów w ramach Dni Otwartych Szkoły.

Gimnazjalistów po szkole oprowadzali uczniowie technikum, którzy opowiadali o szkole oraz prowadzonych zajęciach. Przybyłą młodzież zachęcaliśmy  pokazami zdjęć z wyjazdów naszych uczniów na zagraniczne staże. Pokazaliśmy jak przebiegają zajęcia praktyczne w technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz zaprezentowaliśmy hotelową jednostkę mieszkalną i recepcję wykorzystywaną na zajęciach technikum hotelarskiego. Uczniowie przygotowali również dla swoich młodszych kolegów poczęstunek. Przeprowadzony został quiz a także pokaz mody gastronomicznej i hotelarskiej. Dzień upłynął wszystkim w bardzo przyjaznej atmosferze.

Dziękujemy za odwiedziny naszym Gościom i zapraszamy do naszej szkoły!

Opracowała: Barbara Lipska