Off the streets – subkultury

Czy zastawiałeś się kiedyś czym w wolnym czasie zajmuje się dresiarz, goth, hipis, luzak, rasta czy może skejt? Czy marzyłeś o tym by móc ich poznać, zobaczyć z bliska, zapytać o coś czy nawet dotknąć bez ryzyka uszczerbku na zdrowiu, straty komórki czy portfela? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to zacznij już żałować, ta lekcja byłaby właśnie spełnieniem twoich marzeń! Miałbyś szansę zobaczyć na żywo prawdziwych reprezentantów sześciu wybranych subkultur, poznać ich styl, zainteresowania czy nawet zadać spędzające Ci sen z powiek pytania. Nigdy nie ma tak dobrze by nie mogło być jeszcze lepiej! Randka w ciemno i szansa na spotkanie miłości Twojego życia wśród członków subkultur! A to wszystko wyłącznie w języku angielskim! Tak to właśnie było... Nie wierzysz, sprawdź galerię... :-)