Warsaw Gastro show - Międzynarodowe Targi Gastronomiczne

Nadarzyn k. Warszawy 28.10.2016 r

Warsaw GASTRO Show 2016 to nowa inicjatywa targowa, dedykowana dla branży gastronomiczno - spożywczej, ale również dla uczniów szkół gastronomicznych.

A jeżeli dla nas, więc nad czym się tu zastanawiać! Spakowaliśmy więc dobry humor i ruszyliśmy ze swoimi opiekunami w piątkowy wczesny poranek do Nadarzyna k. Warszawy, aby tam na żywo obejrzeć to co „w branży gastronomiczno - spożywczej piszczy”. Cała wystawa podzielona została na wiele stref targowych. Obejrzeć można było m.in. wyposażenia obiektów gastronomicznych, hotelarskich i firm cateringowych, maszyny dla przemysłu spożywczego,  stoiska ze zdrową żywnością oraz salony kawy i herbaty.

Rajem dla smakoszy była degustacja  regionalnych przysmaków. Targi te były doskonałą okazją  do prezentacji   i promocji oferty w branży spożywczej i gastronomicznej, a dla nas okazją aby te nowinki lepiej poznać.

Wyjazd okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę i na pewno powtórzymy go w roku następnym.