VIII Powiatowym Festiwalu kolęd i pastorałek „Łosickie Anioły”

W dniu 20 stycznia 2016 roku  nasi uczniowie: Paulina Ignaciuk, Karolina Stasiuk, Bartek Kalicki z IIITŻ,  Sylwia Jakubiak i Wiktoria Golwiej z IITŻ oraz Ola Patkowska z ITH wzięli udział w VIII Powiatowym Festiwalu kolęd i pastorałek „Łosickie Anioły”. Wykonana przez nich kolęda  „Anioł pasterzom mówił” oraz „Pastorałka prosto z nieba” zostały przychylnie odebrane przez jury oraz nagrodzone gromkimi brawami przez zgromadzoną publiczność. Nasz chórek zajął I miejsce w kategorii zespoły – szkoły ponadgimnazjalne i zebrał pochlebne opinie jurorów. Zespół wokalno-instrumentalny z naszej szkoły wystąpił też na koncercie laureatów, który odbył się 24 stycznia w kościele pod wezwaniem Św. Zygmunta w łosicach, wzbudzając zasłużony aplauz zgromadzonej licznie publiczności. Wokalistkom akompaniowali: Ola Patkowska na gitarze akustycznej, Bartek Kalicki na Djembe oraz Piotr Stachowicz na instrumentach klawiszowych. Życzymy dalszych sukcesów.

Artykuł i fotorelacja z koncertu na portalu podlasie24.pl