Strona główna Galeria Archiwum O szkole Kontakt

Poczta

Rekrutacja

Projekty edukacyjne

Biblioteka

Dzień Edukacji Narodowej

    Dnia 13 października  w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie, w tym reprezentanci samorządu uczniowskiego pod kierownictwem p. Moniki Ignaciuk i p. Anny Kani-Szczerbickiej  przygotowali akademię, która dzieliła się na dwie części: oficjalną i humorystyczną.

 

Podczas pierwszej części obok historii Dnia Edukacji oraz życzeń dyrektora szkoły, tradycyjnie znalazło się ślubowanie klas pierwszych. W tym dniu 100 uczniów naszego technikum złożyło ślubowanie na sztandar szkoły im. Stanisława Staszica.

 

W części humorystycznej nasza szkoła uczestniczyła w uroczystej gali rozdania… Oskarów!!!  Imitację nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej otrzymali nasi Nauczyciele i Pracownicy szkoły, „dla których Złote Medale, Róże , Lwy czy inne zwierzęta to za mało” - powiedziały prowadzące czyli Monika i Patrycja, uczennice kl. IV Th, które wspaniale przeprowadziły całą uroczystość… „Bo przecież życie szkolne to film, szkoła to plan filmowy, a nauczyciele i uczniowie to aktorzy, którzy  wspólnie odgrywają swoje role zapisane w scenariuszu, jakim jest program nauczania, reżyserem jest nasza Pani Minister, a montuje to wszystko nasz Pan Dyrektor”.

 

    Uroczystość przebiegała w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie przewodniczący samorządu szkolnego - Michał Izdebski, w imieniu uczniów złożył życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły. Prezentem na uwieńczenie spotkania był wspaniały tort przygotowany przez uczniów kl. III Tug pod nadzorem p. Barbary Lipskiej.

Dzień Edukacji Narodowej - Ślubowanie - zdjęcia...

Dzień Edukacji Narodowej - Gala Oskarowa - zdjęcia...

Dzień Edukacji Narodowej -  Życzenia - zdjęcia...

Dla rodziców

Dla uczniów

Plan lekcji

Linki

Profilaktyka zdrow.

 

 

 

Copyright © 2007-2014 Zespół Szkół Nr 3 RCKU w Łosicach