Bednary AGROSHOW 2015

W dniu 18 września 2015 40 uczniów naszej szkoły wzięło udział w wyjeździe edukacyjnym na AGROSHOW 2015 w Bednarach koło Poznania. Uczestnikami byli głównie uczniowie klas rolniczych, jednak jak się okazuje również uczniów technikum żywienia oraz hotelarzy interesuje technika rolnicza prezentowana w Bednarach. Na imprezie można było zobaczyć najnowsze rozwiązania w branży mechanizacji rolnictwa na stoiskach kilkuset wystawców z całego świata. Duże emocje wzbudzały polowe pokazy maszyn oraz ring z premierowymi odsłonami maszyn rolniczych i próby możliwości ładowarek i opryskiwaczy. Tą część imprezy prowadził znany dziennikarz motoryzacyjny -Włodzimierz Ziętarski. Na stoiskach firm w trakcie trwania imprezy organizowane były konkursy z nagrodami, w których licznie uczestniczyli nasi uczniowie, czego wyrazem był przeładowany różnymi gadżetami bagażnik autobusu, którym podróżowaliśmy.  Wróciliśmy zadowoleni i z niecierpliwością czekamy na następną odsłonę tej imprezy.

prezentacja