XIX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Dn. 12.11.2014r w ZSnr.3 RCKU w Łosicach odbył się szkolny etap XIX  Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Test pisało 22  uczniów z kl. IV Technikum Organizacji i Usług Gastronomicznych. Powyżej 80% prawidłowych odpowiedzi uzyskały dwie uczennice:

Kowalczyk Kinga

Śmieciuch Dominika

Dn. 09.01.2015r w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Eugeniusza Pijanowskiego w Warszawie na ul. Poznańskiej 6/8 odbyły się okręgowe eliminacje. Uczennice pisały test, po czym w szkolnej restauracji odbył się obiad ,a po nim  wykład na temat „bezpieczeństwa żywności i żywienia”- temat wiodący olimpiady oraz projekcja ciekawych filmów .Na 64 uczestników olimpiady uczennice zajęły miejsce w I połowie. Wyjazd był bardzo ciekawy był poznaniem innej szkoły i nabyciem wielu umiejętności potrzebnych w kształceniu zawodowym.

Opiekun: Mgr inż. Elżbieta Wierzbicka