9 Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar firmy WOKAS

Dnia 31 marca 2015 roku w hali Zespołu Szkół nr 3 RCKU w Łosicach odbył się 9 Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar firmy WOKAS. W turnieju wzięło udział 6 drużyn powiatu łosickiego. Po rozegraniu wszystkich meczów w grupach i o czołowe miejsca klasyfikacja szkół przedstawia się następująco:

I miejsce ZS nr 3 RCKU w Łosicach

II miejsce Gimnazjum w Kornicy

III Gimnazjum nr 2 w Łosicach drużyna I

IV ZS im. Stanisława Staszica w Łosicach

V Gimnazjum nr 2 w Łosicach drużyna II

VI Gimnazjum w Górkach

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, nagrody rzeczowe, medale oraz pamiątkowe statuetki dla najlepszych zawodniczek. |
Serdeczne podziękowania składamy właścicielom firmy WOKAS panom Arturowi i Dariuszowi Wojcieszukowi oraz panu Mariuszowi Kasjaniukowi za ufundowanie nagród. Podziękowania kierujemy też panu Arturowi Mączyńskiemu za ufundowanie napojów oraz Dyrekcji ZS nr 3 RCKU w Łosicach za organizację turnieju.