Narodowe Święto Niepodległości

W piątek 11 listopada w sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury miała miejsce uroczystość z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zebrali się więc mieszkańcy Łosic i okolicznych miejscowości, aby wspólnie celebrować to nasze jakże polskie święto, święto każdego Polaka.

Nie zabrakło również i nas. To my pod kierunkiem i opieką Pana Dariusza Stasiuka przygotowaliśmy część artystyczną tej „polskiej drogi do niepodległości”, drogi która okupiona została przez naszych przodków najcenniejszym darem jakim jest życie.

Pamiętajmy więc o naszej Ojczyźnie, przekazujmy tę historię następnym pokoleniom, aby pamięć o tych ludziach i tych wydarzeniach nie została nigdy zapomniana!!!